Uudiskiri #10: 16.08.2021 toimub Elava Tänava piknik (juba sel kolmapäeval!)

1. Piknik

Meil on Elava Tänavaga nüüd paar kuud olnud aega atra seada. Tahaks teiega oma järgmiseid plaane jagada, teilt abi küsida ning niisama pargimelu nautida! Kohtume juba sel kolmapäeval, 18.augustil kell 18.00 Kalma pargis.

Mis teoksil?

  • tahame septembrikuu jooksul teha kesklinnas 4 sekkumist linnatänavatel. Nende ellutoomise juures oleks meil abi tarvis. Tutvustame ideid ja küsime abi!

  • oleme välja töötamas Tallinna tänavatüüpide tööriista, mis võiks aidata Tallinn2035 strateegial päriselt ellu jõuda. Tutvustame tööriista ja küsime tagasisidet!

  • meil on veel palju häid mõtteid, mida kõike teha võiks - nagu ilmselt teil endilgi. Teeme teid üksteisega tuttavaks - vahest õnnestub moodustada mõni uus spontaanne üliagar töögrupp!

  • tahaks niisama toredate inimestega pikniku pidada ja juttu ajada!

Et me teaksime üritust paremini ette valmistada ja ühtlasi ka seda, milliste COVID-19 piirangutega arvestada, ole hea, registreeri oma tulek siin: https://forms.gle/XD7G3xUwXGKBFhet5

Üritus toimub ka vihmaga, tõmba pontšo selga ja tule linnaruumi parandama!

2. Podcasti soovitus

Häid podcaste pole kunagi liiga palju! 99% Invisible on hoogne ja hea produktsiooniga podcast meid ümbritsevast disainist ja eelkõige sellistest nähtustest, mille juures me kohe alguses võib-olla ei taipagi, et seegi on disainitud. Hiljutistest osadest soovitan kuulata episoodi “Mine”, mis räägib sellest, kui ootamatult ebamäärane võib-olla omandi mõiste - minu mõtted liikusid kohe jälle avaliku ruumi juurde - ning episoodi “On Average”, mis räägib meidki kummitavast keskmise inimese järgi disainitud objektide hädadest. 

Liitu uudiskirjaga: